Воротар воротареві забив курйозний гол за останній час

Соціальні мережі підірвав відеоролик безглуздого гола, який відправив у ворота корейської команди, узбецький голкіпер.
Відео з цим кумедним епізодом за кілька днів набрало більше 3 мільйонів переглядів на YouTube, його так і прозвали «найбільш курйозний гол в історії світового футболу». Сама історія трапилася на чемпіонаті Азії U16 під час гри збірної Узбекистану і КНДР.
На 49-й хвилині матчу воротар останніх виявив пролітає повз себе м’яч, який спочатку він націлився відбити головою. А ще раніше, цей самий м’яч відправив йому прямо зі свого штрафного майданчика узбецький голкіпер Ясурбек Умрзаков.
У підсумку, для північнокорейського юніора дива не сталося, пробігши на 25 метрів від своїх воріт, він виявив, що м’яч спакойненько просвистів повз його вуха і попрямував до штрафної.
Розгублений голкіпер було кинувся до воріт, але на жаль, впав і так і не доповз до свого майданчика під час. З рахунком 3: 1 перемогу здобула команда Узбекистану, що вийшла в чвертьфінал чемпіонату.